Kategoriler

Popüler Etiketler


Alma Terzic

Bu sayfada en popüler Alma Terzic resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 6 resim bulunmaktadır.

Alma Terzic

Doğum Tarihi :11 Haziran 1987
Yaşı :28
Doğum Yeri :Bosna
Burcu : İkizler
Boyu :171 cm

Alma Terzic 11 Haziran 1987 yılı Bosna doğumludur.2010 yılında vizyona giren Unutma Beni İstanbul ,2011 yılı Do Not Forget Me İstanbul ,2011 Kan ve Aşk ,2012 Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Mehmet Aslantuğ,Fahriye Evcen ve Burak Başusta`nın rol aldığı Veda isimli dizi`de Eirene karakterini canlandırmıştır. 2012 yılın`da vizyona giren Üç Yol ,2013 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Fatih adlı dizi`de Züleyha rolünü canlandırmıştır.2014s yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan ,başrollerinde Kerem Bursin ,Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen`in rol aldığı Şeref Meselesi isimli dizi`de Gül karakterini canlandırmaktadır. Şeref Meselesi dizisi Gül karakterini canlandırmıştır.


Alma Terzic

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri