Kategoriler

Popüler Etiketler


Almeda Abazi

Bu sayfada en popüler Almeda Abazi resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 8 resim bulunmaktadır.

Almeda Abazi resimleri ve biyografisi

Almeda Abazi kimdir ? Biyografisi

Almeda Abazi 13.02.1992 Arnavutluk doğumludur. Almeda Abazi boyu 1.71 m. kilosu 58 kg. Türkiye’ye yerleşen güzel manken İstanbul Özel Tahran Lisesi mezunudur. Üniversiteyi İstanbul Aydın Üniversitesinde okumuş ve Devlet Konservatuarı öğrencisi olarak devam ettirmiştir.

Güzel manken katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilmiştir. Miss Tiran, Miss Albania, Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazanmıştır. Kariyerini Türkiye’de devam ettiren güzel manken dans yapmayı çok sever ve bu alanda becerisi vardır. Katıldığı birçok programda dans etmiş, sunucu ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Yok Böyle Dans yarışma programına katılmış ve iyi bir performans sergilemiştir. Beyonce ve Türkan Şoray hayranıdır. Oyunculuk yaparsa Tükan Şoray’ı örnek alacağını belirtmiştir. Konak ve Şov Biznısfilminde rol almıştır. Ayrıca TRT’de yayınlanan Ayrılık dizisinde oynamıştır.

Sosyal Medya:

İnstagram: http://instagram.com/almeda92

Twitter: https://twitter.com/almeda92


Almeda Abazi

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri