Kategoriler

Popüler Etiketler


Ayçin İnci

Bu sayfada en popüler Ayçin İnci resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 9 resim bulunmaktadır.

Ayçin İnci

Doğum Tarihi :3 Mayıs 1982
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Boğa
Boyu :172 cm

Ayçin İnci 3 Mayıs 1982 İstanbul doğumludur.Ünlü oyuncu Şahika Tekand Oyunculuk Atölyesinden mezun olmuştur.İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılında izlenme rekorları kıran Kurşun Yarası isimli dizi`de Olimpia karakteri ile yaşamıştır.Olimpia karakteri ile gösterdiği büyük başarı sayesinde yapımcılar tarafından aranan oyuncular listesinde yerini almıştır. 2005 yılın`da vizyona giren ,başrollerinde Işık Yenersu ,Fikret Kuşkan ve Işın Karaca`nı rol aldığı Sen Ne Dilersen adlı sinema filmin`de Rosa`nın kızını oynamıştır.2007`de yönetmenliğini Adnan Güler`in yaptığı Oğlum İçin adlı dizi`de Nihan rolünü canlandırmıştır. 2008 yılında Atv `de yayınlamaya başlayıp ,daha sonra Star Tv ekranlarında yayınlanmaya divam eden Benim Annem Bir Melek adlı dizi`de Nalan olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır.2011 -Mor Menekşeler ,2013 Tozlu Yollar ,2013 yılı Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Salih Kuşu ,2014 yılın`da Kanal D ekranların`da yayınlanmaya başlayan bir aile komedi dizisi olarak ekranlara gelen Ne Diyosuun adlı dizida oynamıştır.Başarılı oyuncu 2014 yılı yeni sezon dizileri arasında olan ve Atv ekranlarında yayınlanan Üç Arkadaş adlı dizi`de Jülide karakterine hayat vermektedir.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Üç Arkadaş dizisi Jülide karakteri


Ayçin İnci

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri