Kategoriler

Popüler Etiketler


Barış Çakmak

Bu sayfada en popüler Barış Çakmak resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 2 resim bulunmaktadır.

Barış Çakmak Resimleri ve biyografisi

Barış Çakmak Kimdir ? Biyografisi

Doğum Tarihi : 1979 Yaşı :36 Doğum Yeri :Çanakkale

Barış Çakmak 1974`de Çanakkale`nin Geliobolu ilçesinde doğmuştur. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2002 yılında Yusuf Kurçenli`nin yönettiği Gönderilmiş Mektuplar sinema filminde rol aldı. 2000 yılında başladığı oyunculuk kariyeri birçok tiyatro, sinema filmi ve tv dizisi içermektedir. Atv`de yayınlanan Zerda adlı dizideki performansı ile tanınmıştır. 2004-2006 Eczacıbaşı`nın kurumsal sesi olmakla birlikte, halen Greenpeace örgütünün seslendirmelerini yapmaktadır. 2012-2012 yıllarında “Korku İmparatorluğu” isimli oyunda ve Bosna Soykırmının Anlatıldığı “Mavi Kelebekler” isimli dizide oynamıştır.


Barış Çakmak

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri