Kategoriler

Popüler Etiketler


Berk Erçer

Bu sayfada en popüler Berk Erçer resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 4 resim bulunmaktadır.

Berk Erçer Resimleri ve Biyografisi

Berk Erçer Kimdir ? Biyografisi

Doğum Tarihi :9 Kasım 1983 Yaşı :32 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Akrep Boyu :180 cm

Berk Erçer 9 kasım 1983 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını İstanbul Bilgi Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümündenmezun olarak tamamlamıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2007-2008 yılları arasında başrollerinde Kutsi ve Yasemin Ergene`nin rol aldığı Doktorlar yaşamıştır.İlk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen ekranlara yabancı olmayışı ve bir profesyonel oyuncu gibi davranıyor olması izleyicilerin gözünden kaçmamıştır.   Doktorlar dizisi ile birlikte yakaladığı başarı sayesinde yapmcılar tarafından aranan gernç oyuncular arasındaki yerini almıştır.2014 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Farah Zeynep Abdullah ve Kıvanç Tatlıtuğ`un rol aldığı Kurt Seyit ve Şura`da Mişa rolünü canlandırmıştır.2015 yılı Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bedel adlı dizi`de Ali karakteri ile hayranları ile buluşmuştur.

 


Berk Erçer

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri