Kategoriler

Popüler Etiketler


Bülent Alkış

Bu sayfada en popüler Bülent Alkış resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Bülent Alkış

Doğum Tarihi :1 Ocak 1974
Yaşı :41
Doğum Yeri :İzmir
Burcu : Oğlak
Boyu :186 cm

Bülent Alkış 1 Ocak 1974 İzmir doğumludur.Eğitim hayatını 9 Eylül Üniversitesi Konservatuar Bölümün`den mezun olmuştur.1998 yılın`da Ali Şan ve Didem Uğurlu`nun başrollerini paylaştığı Aynalı Tahir adlı sevilen dizi`de Murat karakterini canlandırmıştır.2000 yılı Yedi Numara isimli dizi`de Mümtaz karakterine hayat vermiştir.2003 yılında Berdan Mardini`nin başrolünü oynadığı Kurşun Yarası adlı dizi`de oynamıştır. 2004 yılın`da Çemberimde Gül Oya adlı dizi`de Salih olarak izleyilerin karşısına çıkmıştır.2008 Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizi`de Savcı rolünü oynamıştır.2006 yılın`da Sev Kardeşim,2009 Bu Kalp Seni Unuturmu ,2010 Umut Yolcuları ,2010 yılında vizyona giren Çoğunluk isimli sinema filminde oynamıştır.2011 yılın`da Bülent İnal ve Gülcan Arslan`ın başrollerini paylaştığı Bir Çocuk Sevdim adlı dizi`de rol almıştır. 2012-2013 yılları arasında Kanal D`nin sevilen dizisi Umutsuz Ev Kadınları adlı yapımda oyunculuk yapmıştır.2011 yılın`da Star Tv ekranlarında yayınlanan İffet adlı dizi`de rol almıştır.2014 yılı TRT ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Filinta isimli dizi`de oyunculuk yapmaya hazırlanmaktadır. Filinta dizisi Padişah karakterini canlandırmıştır.


Bülent Alkış

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri