Kategoriler

Popüler Etiketler


Burak Sergen

Bu sayfada en popüler Burak Sergen resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Burak Sergen

Doğum Tarihi :9 Şubat 1961
Yaşı :54
Doğum Yeri :
Burcu : Kova
Boyu :181 cm

Burak Sergen 9 Şubat 1961 Ankara doğumludur.Ankara Devlet Konservatuarından mezun olarak Bursa Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmaya başlamıştır.Hacette Üniversitesi Devlet Tiyatrosun`de eğitimci olarak görev almıştır.Şu an İstanbul Devlet Tiyatrosunun kadrolu oyuncusudur.Ünlü bir tiyatro oyuncusu olan başarılı oyuncu aynı zamanda oyun yönetmenliğide yapmaktadır. Bir çok sinema ve dizi filmde rol almış olup,kameralar karşısındaki en büyük çıkışını Atv ekranlarında yayınlanan ,Kudret Sabancı`nın yönetmenliğini üstlendiği Zerda adlı dizi`de ki Mahmut Ağa karakteri ile yaşamıştır.2010 yılında Murat Yıldırım ve Nurgül Yeşlçay`ın başrollerini paylaştığı Aşk ve Ceza isimli dizi`de Beşir Ağa ,2014 yılın`da TRT ekranlarında yayınlanan Kızıl Elma adlı dizi`de Süleyman Hekimoğlu karakterini canlandırmıştır. 2014 yılı yeni sezon dizileri arasında yer alan TRT ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Filinta isimli dizi`de oynamaktadır.


Burak Sergen

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri