Kategoriler

Popüler Etiketler


Burcu Çağrı

Bu sayfada en popüler Burcu Çağrı resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 13 resim bulunmaktadır.

Burcu Çağrı resimleri ve biyografisi

 

Burçin Terzioğlu kimdir

Burçin Terzioğlu, 9 Mart 1980’de İstanbul’da doğmuştur. Burçin Terzioğlu, daha küçük yaşlarından itibaren birçok film ve dizide rol almayı başararak çocukluğunu, gençliğini ve yetişkinliğini kamera karşısında yaşamıştır. Terzioğlu bunu sinemacı bir ailenin kızı olmasına borçludur. Burçin Terzioğlu, küçük yaştan itibaren kamera karşısında tutunabilmeyi başaran ender oyunculardandır. Burçin Terzioğlu, “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde “Özel Sahne Diksiyon eğitimi” aldı. Bir dizi setinde tanıştığı Murat Yıldırım’la dünya evlenen Terzioğlu, başarılı kariyerini bu evlilikte süslemiştir. Burçin Terzioğlu, henüz yirmibeş yaşını doldurmadan yirmi civarı yapımda rol alarak oyunculuğun tabiatında bulunduğunu tüm sanat dünyasına göstermiştir. Burçin Terzioğlu, daha küçük yaşlarda “Çıplak Vatandaş”, “Hasretinle Yaşanmıyor”, “Yeniden Doğmak” gibi yapımlarda rol almıştır. Ve daha çocuk sayılacak bir yaşta “Mahallenin Muhtarları” gibi ses getiren bir dizide rol almıştır. Burçin Terzioğlu, “Çiçek Taksi”de “Sinem”i canlandırırdı. “Üzgünüm Leyla”, “Güz Gülleri” ve “Sırılsıklam” birçok yapımda rol alan başarılı oyuncu, “Kınalı Kar” adlı yapımda “Pınar” karakterini başarılı bir şekilde canlandıran oyuncu “Kadın İsterse” adlı yapımda da aynı başarıyı tekrarladı. Burçin Terzioğlu, 2003 yılında “Taştan Kalp”te “Özlem” karakterini canlndıran oyuncu takvimler 2004’ün gösterdiğinde “Aliye” ve “Melekler Adası” gibi iki büyük yapımda rol almayı başardı. “Fırtına” adlı dizinin “Zeynep”i olan başarılı oyuncu “Çemberin Dışında” adlı yapımda ise “Laçin” karkateriyle izleyicinin karşısına geçti. Buçin Terzioğlu’nun Rol Aldığı Yapımlar – Kadın İsterse (Demet) (2004) – Çemberin Dışında (Laçin) (2007) – Fırtına (Zeynep) (2006) – Aliye (Ümit) (2004) – Melekler Adası (Ceren) (2004) – Tastan Kalp (Özlem) (2003) – Kınalı Kar (Pınar) (2002) – Üzgünüm Leyla (2002) – Anne Babamla Evlensene (Pınar) (2002) – Güz Gülleri (2001) – Sırılsıklam (1998) – Kır Çiçekleri (1997) – İnce İnce Yasemince (1997) – Çiçek Taksi (Sinem) (1995) – Mahallenin Muhtarları (1992) – Menekşe Koyu (1991) – Çiçekler açmak İster (1990) – Fazilet (1989) – Doktorlar (1989) – Yeniden Doğmak (1987) – Hasretinle Yaşanmıyor (1986) – Çıplak Vatandaş (1985) – Patron Duymasın (1985)

Burcu Çağrı biyografisi

  • Doğum tarihi
    • 1981
  • Doğum yeri
    • İstanbul
  • Boyu
    • 1.85

Burcu Çağrı Türk manken ve balerin.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bale bölümünden mezun oldu. Ardindan Atatürk Kültür Merkezinde çalıştı. 1998 yılında ‘Elite Model Look’ yarışmasında üçüncü olduktan sonra mankenlik kariyerine başladı.


Burcu Çağrı

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri