Kategoriler

Popüler Etiketler


Cansu Dere

Bu sayfada en popüler Cansu Dere resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 10 resim bulunmaktadır.

Cansu Dere resimleri ve biyografisi

Cansu Dere Biyografisi

Cansu Dere, 14 Ekim 1980 yılında Ankara’da doğdu. Cansu Dere, İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan gibi Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı. Cansu Dere, İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü yarıda bırakarak mankenlik mesleğine ağırlık vermiştir. 2000 yılında televizyon dünyasına girmiştir. İlk sunuculuk deneyimini Kanal D’deki Çocuk ve Müzik programıyla yaşamıştır. Ardından 2004 yılında Show TV’de yayınlanan Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışmayı sunmuştur. Cansu Dere, NTV’de yayınlanan Life Style Moda programında sunuculuğun yanı sıra editörlük de yapmıştır.

2006 yılı itibariyle “Sıla” isimli dizide rol almaya başladı. ITKIB’nin tüm yurtdışı organizasyonlarında Türkiye’yi temsil eden Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları arasında Paris’de çeşitli defilelere katıldı ve birçok önemli fotoğrafçıyla çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılı itibariyle Sıla isimli dizide rol alıyor. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu’yla birlikte Son Osmanlı Yandım Ali adlı sinema filmini çekmiştir. Cansu Dere, 2011 yılında “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” adlı sinema filminde Songül isimli bir polisi canlandırmıştır. 2012 yılında da Muhteşem Yüzyıl dizisinde İranlı Firuze karakteri ile yer almıştır.

Adı  : Cansu Dere
Doğum Tarihi : 14 Ekim 1980
Doğum Yeri : Ankara
Burcu : Terazi
Boyu  : 1,76 m
Meslek  : Oyuncu – Mahken
Eğitimi : İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü

 


Cansu Dere

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri