Kategoriler

Popüler Etiketler


Ceren Demirel

Bu sayfada en popüler Ceren Demirel resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 2 resim bulunmaktadır.

Ceren Demirel

Doğum Tarihi :26 Ocak 1982
Doğum Yeri :İzmir
Burcu : Kova

Ceren Demirel 26 Ocak 1982 yılı İzmir doğumludur.Eğitim hayatını İzmir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezundur.2002 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan başrol oyunculuğunu Emrah`ın üstlendiği kınalı Kar isimli dizi`de rol almıştır.2003 yılın`da yönetmenliğini Sadullah Celen ve Özer Kızıltan`ın üstlendiği Kurşun Yarası isimli dizi`de rol almıştır. 2006 yılı Adak,2007- Güzel Günler ,2009 yılı vizyona giren Bornova Bornova ,2009-2011 yılları arasında Star Tv ekranlarında yayınlanan Nilgün Kasapbaşoğlu ve Metin Akpınar`ın başrollerini paylaştığı Papatyam isimli dizi`de Nurşen karakterini canlandırmıştır.2010 yılın`da yayınlanan Bitmeyen Şarkı isimli dizi`de Asiye karakterini canlandırılmıştır.2014 yılı Atv ekranlarında yayınlanacak olan Kalp Hırsızı isimli dizi`de rol alacaktır.


Ceren Demirel

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri