Kategoriler

Popüler Etiketler


Demir Karahan

Bu sayfada en popüler Demir Karahan resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Demir Karahan Resimleri ve Biyografisi

Demir Karahan Kimdir ? Biyografisi

Doğum Tarihi :25 Mart 1944 Yaşı :71 Doğum Yeri :Adana Burcu : Koç Boyu :183 cm

Demir Karahan 25 Mart 1944 Adana doğumludur.İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi eğitimini yarıda bırakarak oyunculuk eğitimi alırken aynı zamanda oyunculuk yapmak  için yurt dışına çıkmıştır.Ünlü ber oyuncu olan Demir Karahan 1999 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ,başrollerinde Kenan İmirzalioğlu ,Oylum Öktem ve Zeynep Tokuş`un rol aldığı Deli Yürek adlı sevilen dizi`de Ağabey karakteri ile büyük çıkış yaşamıştır.   2004 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanan Naz Elmas ve Özcan Deniz`in rol aldığı Haziran Gecesi isimli dizi`de  Ural karakterine hayat vermiştir.2007 yılı Kınalı Kuzular ,2010 Adanalı ,2011 yılı Atv ekranları`nın sevilen dizisi Aşk Bir Hayal ,2011 Dedektif Memoli ve 2014 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Kardeş Payı adlı dizi`de rol almıştır.


Demir Karahan

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri