Kategoriler

Popüler Etiketler


Deniz Çakır

Bu sayfada en popüler Deniz Çakır resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 9 resim bulunmaktadır.

Deniz Çakır resimleri ve biyografisi

Deniz Çakır biyografisi

Deniz Çakır, 31 Aralık 1982, Trabzon doğumlu sinema ve dizi oyuncusu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.
Kadın İsterse, dizisinde Alev rolüyle ilk televizyon deneyimini yapmıştır.
Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan Yaprak Dökümü dizisiyle yaptı. Dizi sayesinde tecrübesi ve popülaritesi artan Deniz Çakır dizide en önemli karakterlerden biri olan Ferhunde rolüyle dikkat toplamayı başardı.
Çakır, 2009 senesinde Aşk Sözleri isimli bazı William Shakespeare oyunlarının karışımı olan bir tiyatro oyununda yer aldı.

Çakır, Müjde Ar’ın cam sahnesiyle ünlü filmi ‘İffet’in dizi versiyonundaki ‘İffet’ rolünü oynayacak.

Birkaç yıldır fotoğraflar çeken Çakır, fotoğraf sanatçısı Serdal Güzel ile yakında açacağı ‘Rabarba’ adlı fotoğraf sergisi için hazırlanıyor. Kendisi 2009 senesinde Okan Bayülgenin sunduğu Sade Vatandaş programına konuk olarak, bu projesini anlatmıştır. Her zaman fotoğrafçılığa ilgi duyan Deniz Çakır, programda bu projesi için sponsora ihtiyacı olduğunu belirtmiştir ve fotoğraf çekme konusunda Yaprak Dökümü’nün yönetmeni Mesude Erarslan’ın kendisini teşvik ettiğini anlattı.

Deniz Çakır, internet üzerinde en çok hayranı olan 20 Kadın Türk Televizyon oyuncusu arasında yer almaktadır. Ayaklı Gazete isimli sitenin anketinde Türkiyedeki en güzel yüzlerden biri seçilen Çakır, e-kolay tarafından “Türkiye’nin en sevilen “kötü kadını”” adlandırıldı. 32 bin kişinin katıldığı bir anketde Türkiyenin en güzel 10 ünlüsü listesinde de Deniz Çakır yer almıştır.
Türkiye’nin önde gelen erkek dergilerinden “Boxer dergisi”, ülkenin en seksi kadınlarından biri olarak gösterdi. Yaprak Dökümü dizisi ünlendikten sonra dizinin ilk bölümlerinde hikâyede önemli bir yer alan sadece saniyeler süren ve hiç bir çıplaklık içermeyen bir sevişme sahnesi internette rekorlar kırmaya başladı. Bu yüzden sinirlenen başarılı oyuncu, her ne kadar oyunculuğa sınır koymadığını söylese de oyunculuğunu gölgede bırakacak sahnelerde yer almayı düşünmediğini söyledi.


Deniz Çakır

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri