Kategoriler

Popüler Etiketler


Deniz Özlem Durmaz

Bu sayfada en popüler Deniz Özlem Durmaz resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 5 resim bulunmaktadır.

Deniz Özlem Durmaz

Doğum Tarihi :1 Ocak 1992
Yaşı :23
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Oğlak
Boyu :170 cm

Deniz Özlem Durmaz 1992 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını Gazi Üniversitesin`den mezun olarak tamamlamıştır.Ankara Çocuk Tiyatrosunda görev alarak tiyatro oyunculuğu yapan başarılı oyuncu ,başarılı oyunculu kadar güzelliği ile de dillere destan genç bir oyuncudur. Genç oyuncu bir çok çocuk tiyatrosunda rol almış ve bu konuda oldukça büyük bir yetenek sergilemiştir.Genç oyuncu ayrıca ünlü oyuncu Angelina Jolieye olan benzerliği ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.Genç oyuncu yapımcılığını Focus film`in üstlendiği Star Tv ekranlarında yayınlanan Deniz Yıldızı isimli dizi`de Esra karakterini canlandırmıştır. 2014 yılı yeni sezonda Kanal D ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanmaya başlayan Alın Yazım isimli dizi`de Sema karakterine hayat vermektedir. Alın Yazım dizisi Selma Pekin karakterini canlandırmıştır.


Deniz Özlem Durmaz

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri