Kategoriler

Popüler Etiketler


Didem Kınalı

Bu sayfada en popüler Didem Kınalı resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 11 resim bulunmaktadır.

Didem Kınalı resimleri ve biyografisi

Didem Kınalı Biyografisi

Dansöz Didem Kınalı: 1986 Doğumlu – Kuştepeli

‘Sahne ışıltısı’ diye bir terim vardır. Bunun bazı insanlarda doğuştan var olduğuna inanılır. İşte Didem Kınalı da bu isimlerden biri. Kendini törpülemeye küçük yaşta başlaması buna en iyi kanıt. Adım atıp yürümeye başlamasıyla birlikte en iyi oyun arkadaşı dans olmuş. Minik oryantal beline uzanan saçları kıvrımlı vücudu ve gülen bakışlarıyla ta o zamandan alkış toplamaya başlamış.

DÜĞÜNLERDE DANS EDERDİM

Ancak çocukluğuna dair hatırladıkları bunlardan ibaret değil. Unutamadığı karelere daha çok hüzün hakim. “Nasıl bir çocukluk geçirdin?” sorusuna şöyle cevap veriyor: “Düğünlerde ortaya çıkıp dans ederdim. Zor şartlarda büyüdüm. Hep bir bisikletim olmasını istemiştim. Maddi durumumuzdan dolayı alamadık. Bisiklete binmek içimde bir ukde olarak kaldı.”

Didem Kınalı hazırlanan çekim konseptine alışık değil. Vücudunun kıvrımı folyo kağıdından hazırlanan elbiselere meydan okuyor. Fotoğrafçı Ahmet Gül’ün Mısır şarkı sözleriları eşliğinde ona ve figürlerine yetişmekten başka çaresi kalmıyor.


Didem Kınalı

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN