Kategoriler

Popüler Etiketler


Didem Taslan

Bu sayfada en popüler Didem Taslan resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 7 resim bulunmaktadır.

Didem Taslan resimleri ve biyografisi

Didem Aslan Biyografisi

Adı Soyadı: Didem Taslan

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 1982

Didem Taslan Mersin’den İstanbul’a mankenlik hayaline gerçekleştirmek için gelmiştir. Taslan bir arkadaşı vasıtasıyla Gaye Sökmen Ajans’ta mankenlik hayatı başlamıştır.

Didem Taslan Gaye Sökmen’in ısrarı ile ilk güzellik yarışmasına katılmıştır ve bunun sonrasındaMiss Blendax 1992 İzmir Fuar Güzeli seçildi.Taslan böylelikle tanınmaya başlamıştır.Didem Taslan daha sonra  1994 yılında Türkiye 2. güzeli seçilmiş ve bu onun daha a tanınmasına etkili olmuştur.

Didek Taslan ın ilk oyunculuk deneyimi ise Mavi Düşler adlı dizi ile olmuştur.Oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide canlandırdığı Gamze karakteri ile dikkat çekmiştir.

Oyuncunun yer aldığı diziler arasında Kardelen, Kurtlar Vadisi Pusu, Üç Kadın, Melekler Adası , Kınalı Kar, Cinlerle Periler, Yeni Hayat, Yıkılmadım, Mavi Düşler, Marziye, Böyle mi Olacaktı, Bizim Mahalle ve Bebek İşi adlı dizilerde yer almıştır.


Didem Taslan

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN