Kategoriler

Popüler Etiketler


Dilara Gönder

Bu sayfada en popüler Dilara Gönder resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 7 resim bulunmaktadır.

Dilara Gönder resimleri ve biyografisi

Doğum Tarihi :17 Haziran 1983  Doğum Yeri :Almanya  Burcu : İkizler  Boyu :169 cm

Dilara Gönder 17 Haziran 1983 doğumludur.Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümün`den mezun olmuştur.İlk ekranlarla tanışması FBTV`de MusicBox adlı programda ki sunuculuğu ile olmuştur.Ayrıca bir çok spor programlarında sunuculuk yapmıştır.   2014 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanan Ne Diyosunn isimli dizi`de oynamıştır.2014 yılı Eylül ayında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sil Baştan isimli dizi`de Gizem Dereli karakterini canlandırmaktadır. Sil Baştan dizisi Gizem Dereli karakterinide oynamıştır

 

Dilara Gönder biyografisi (d. 17 Haziran 1983, Herrenberg) Türk televizyon sunucus ve oyuncu.

Gönder İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nden ve ardından Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema Bölümü’nden mezun oldu. Aydın Doğan Vakfı’nın düzenlemiş olduğu 2007 yılındaki 19. Genç İletişimciler Yarışması’na okul radyosunda yayımlanan “DinleBul” adındaki programla katıldı.[kaynak belirtilmeli] Programı radyo dalında birinci seçildi.

FBTV’de “MusicBox” isimli programla sunuculuk hayatına başladı. 2007 yılına kadar bu kanalda çalıştı. 2007’de Lig TV’ye transfer oldu ve 2,5 yıl çalıştı. Ardından TRT’de Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve önemli röportajlar yaptı. 2010 yılında NTV Spor’a transfer oldu. Çok iyi derecede Almanca veİngilizce bilmektedir.[kaynak belirtilmeli] 2014 yılında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Ne Diyosuun adlı dizide rol almaktadır, bu aynı zamanda Gönder’in ilk oyunculuk deneyimidir.[1] Şu dönemde Star tv’de yayınlanan Sil Baştan dizisinde Gizem Dereli karekterini canlandırmaktadır.


Dilara Gönder

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN