Kategoriler

Popüler Etiketler


Elvin Levinler

Bu sayfada en popüler Elvin Levinler resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 6 resim bulunmaktadır.

Elvin Levinler Resimleri ve biyografisi

Elvin Levinler Kimdir ? Hayatı

Doğum Tarihi :24 Nisan 1988 Yaşı :27 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Boğa Boyu :165 cm

Elvin Levinler 24 Nisan 1988 İstanbul doğumludur.Koç Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler Bölümünden mezun olan genç oyuncu 2011-2013 yılları arasında ilk oyunculuk deneyimini Atv ekranlarında yayınlanan başrollerini Şafak Sezer ve Oya Başaran`ın üstlendiği Alemin Kıralı adlı sevilen dizi`de ki Ayben Kıral karakteri ile yaşamıştır.   2013 yılın`da senaristliğini Gani Müjde`nin yaptığı,başrollerinde Levent Ülgen ve Yasemin Yalçın`ın rol aldığı Salih Kuşu adlı dizi`de Salih Bey`ın kızı Melis rolünü canlandırmıştır.2013 yılında Fox Tv ekranlarında komedi dizisi olarakr yayınlanan başrol oyunculuğunu Cem Davran`ın üstlendiği Babam Sınıfta Kaldı isimli sevilen dizi`de rol almıştır.


Elvin Levinler

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri