Kategoriler

Popüler Etiketler


Esra Dermancıoğlu

Bu sayfada en popüler Esra Dermancıoğlu resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Esra Dermancıoğlu resimleri ve biyografisi

Doğum Tarihi :7 Aralık 1968 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Yay Boyu :169 cm

Esra Dermancıoğlu 7 Aralık 1968 yılı İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını Franklin College İsviçre`de tamamlamıştır.Oyunculuk eğitimini Şahika Tekand`ın oyunculuk okulundan mezun olmuştur.2008 yılın`da Sen Harikasın ,2009 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Avrupa Yakası isimli sevilen komdei dizisin`de konuk oyuncusu olarak rol almıştır.   2010-2011 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Engin Akyürek ve Beren Saat`in rol aldığı Fatmagül`ün Suçu Ne adlı sevilen dizide Mukaddes karakterine hayat vermiştir.2013 yılında Kanal D ekranlarında komedi tadında yayına giren Galip Derviş isimli dizi`de Şükran rolünü canlandırmıştır.2013 yılın`da ekranlarda bir nostalji fırtınası estiren Doksanlar adlı sevilen dizi`de Şükran Tuncay karakterini canlandırmıştır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Sil Baştan dizisi Yelda Yeşilyurt karakteri


Esra Dermancıoğlu

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN