Kategoriler

Popüler Etiketler


Ferdi Kurtuldu

Bu sayfada en popüler Ferdi Kurtuldu resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Ferdi Kurtuldu

Doğum Tarihi :1 Ocak 1980
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Oğlak
Boyu :186 cm

Ferdi Kurtuldu 1 Ocak 1980 İstanbul doğumludur.Oyunculuk eğitimini Görüntü Sanatları Tiyatro Okulundan mezun olarak tamamlamıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2003 yılın`da Lise Defteri isimli dizi`de Tombili karakterini canlandırarak yaşamıştır.2005 yılı Emret Komutanım isimli dizi`de Jumbo Gökhan rolünü canlandırmıştır. Rol Aldığı Dizi ve Sinema Filmleri

2003 yılın`da yönetmenliğini Tuğba Gürman ve Mustafa Altıoklar`ın üstlendiği Lise Defteri adlı yapımda oynamıştır.
2005 yılın`da ekranlara gelen başrollerinde Arda Kural Sarp Levendoğlu ve Naci Taşdöğer`in oynadığı Emret Komutanım adlı dizi`de Jumbo Gökhan karakterini canlandırmıştır.
2006 yılında vizyona giren Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu adyı sinema filminde rol almıştır.
2006 yılı Emret Komutanım Şah Mat adlı yapımda rol almıştır.
2006 yılın`da yayınlanan Kızlar Yurdun`da rol almıştır.
2007 yılında ekranların sevilen dizisi olarak bilinen Zoraki Koca adlı dizi`de Taner karakterine hayat vermiştir.
2008 Emret Komutan
2009-2012 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat isimli sevilen dizi`de Serbülent karakterini canlandırmıştır.
2014 yılı TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Şimdi Onlar Düşünsün isimli yapımda Gürbüz karakterini canlandırmaktadır. Şimdi Onlar Düşünsün dizisi Gürbüz karakterinide canlandırmıştır.


Ferdi Kurtuldu

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri