Kategoriler

Popüler Etiketler


Fırat Çelik

Bu sayfada en popüler Fırat Çelik resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Fırat Çelik

Doğum Tarihi :21 Mart 1981
Doğum Yeri :Almanya
Burcu : Koç
Boyu :184 cm

Fırat Çelik 25 Mart 1981 Almanya doğumludur.Almayada doğan yakışıklı oyuncu iki yaşında ailesi ile birlikte tekrar Türkiye`ye dönmüştür.Sekiz yaşında ailesi`nin Paris`e yerleşmesi ile birlikte tekrar eğitim hayatını yurt dışında tamamlamıştır.Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Pariste özel oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Paris`te oyunculuk yapmaya başlayan yakışıklı oyuncu bir çok tiyatro oyununda rol almıştır.Türkiye`ye gelen başarılı oyuncu ilk olarak 2009 yılın`da Kış Masalı isimli sevilen dizi`de Masum karakterini canlandırmıştır.2010 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Fatmagül`ün Suçu Ne adlı dizi`de Mustafa karakterine hayat vermiştir.2013 yılı Star Tv ekranlarında yayınlanan 20 Dakika isimli dizi`de Ali Bilgin rolünü oynamıştır.2014 yılı Firuze ve 2014 yılı Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gönül İşleri isimli dizi`de Asrın karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.


Fırat Çelik

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri