Kategoriler

Popüler Etiketler


Gülcan Arslan

Bu sayfada en popüler Gülcan Arslan resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Gülcan Aslan

Doğum Tarihi :1 Mayıs 1986
Doğum Yeri :Sakarya
Burcu : Boğa
Boyu :175 cm

Gülcan Arslan 1 Mayıs 1986 yılı Sakarya doğumludur.Oyunculuk eğitimini Sari Alışık Kültür Merkezin`de almıştır.Bir çok tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncu ilk oyunculuk eğitimini Sardunya Sokağı isimli sevilen dizi`de Canan karakterini canlandırmıştır.2008 yılı Hepimiz Birimiz İçin ,2008 yılı Sınıf isimli dizi`de rol almıştır. 2009 yılı Kahramanlar ,2011 yılın`da yönetmenliğini Cevdet Mercan`ın üstlendiği Bir Çocuk Sevdim,2011 yılı vizyona giren Entel Köy Efe Köye Karşı ve 2011 yılı Herşeye Rağmen isimli yapımda rol almıştır.2014 yılı Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Günahkar isimli dizi`de Saliha Mercan karakterini canlandırmıştır.


Gülcan Arslan

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri