Kategoriler

Popüler Etiketler


Kaan Yılmaz

Bu sayfada en popüler Kaan Yılmaz resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 4 resim bulunmaktadır.

Kaan Yılmaz

Doğum Tarihi :20 Ekim 1984
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Terazi
Boyu :181 cm

Kaan Yılmaz 20 Ekim 1984 yılı İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.Adile Naşit Deneme Sahnesinde özel oyunculuk dersleri almıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2003-2006 yılları arasında Show Tv ekranlarında yayınlanan dönemin gençlik dizileri arasında ilk sırada olan Hayat Bilgisi isimli sevilen dizi`de Süzme karakteri ile yaşamıştır. 2004-2006 yılları arasında Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Hülya Avşar ve Cihan Ünal`ın rol aldığı Kadın İsterse isimli dizi`de Burak karakterini canlandırmıştır.2006-2007 yıllarında yayınlanan Acemi Cadı adlı dizi`de Toygar karakterine hayat vermiştir.2010 Çakıl Taşları ,2011 yılın`da Mazi Kalbimde Yaradır ,2012 yılı TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şubat adlı dizide oynamıştır.2014 yılın`da yeni sezonda Star Tv ekranlarında yayınlanan Gönül İşleri adlı dizi`de Tibet rolünü canlandırıştır.


Kaan Yılmaz

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri