Kategoriler

Popüler Etiketler


Kayra Şenocak

Bu sayfada en popüler Kayra Şenocak resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 2 resim bulunmaktadır.

Kayra Şenocak

Doğum Tarihi :25 Haziran 1978
Yaşı :37
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Yengeç
Boyu :181 cm
Kayra Şenocak 25 Haziran 1968 yılı İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde aldığı eğitim ile tamamlamıştır.Bir çok kişinin hayran kaldığı oyunculuk yeteneğine ilk okul yıllarında başlamıştır.İlk oyunculuk deneyimini Star Tv ekranlarında yayınlanan Aynalı Tahir isimli dizi`de ki Bilal karakteri ile yaşamıştır.2002 yılın`da Yarım Elma adlı sevilen dizi`de Koray karakterini canlandırmıştır. 2004 yılında STV ekranlarında yayınlanan Büyük Buluşma ,2005 Beşinci Boyut ,2013-2014 yılları arasında Arka Sokaklar isimli dizi`de Abdülmalik olarak rol almıştır.2006 yılına damgasını vuran bir başka dizi Selena`da Gökhan rolünü oynamıştır.ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Parmaklıklar Ardında isimli yapımda Kaya rolünü canlandırmıştır. 2008-2009 yılları arasında Dolu Dizgin Yıllar ,2008 yılında başrollerini Buket Derelioğlu ile paylaştığı Pulsar adlı dizi`de Orhan Bilgiç karakterine hayat vermiştir.2014 yılında vizyona giren Abbas`ın Melekleri adlı sinema filminde oynamıştır.2014 yılı TRT ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Filinta adlı dizide rol almaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Filinta dizisi Hasan karakteri


Kayra Şenocak

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri