Kategoriler

Popüler Etiketler


Kemal Kocatürk

Bu sayfada en popüler Kemal Kocatürk resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 2 resim bulunmaktadır.

Kemal Kocatürk

Doğum Tarihi :1 Nisan 1964
Yaşı :51
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Koç
Boyu :181 cm

Kemal Kocatürk 1 Nisan 1964 yılı İstanbul doğumludur.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.Kemal Kocatürk bir çok mesleği bir arada yapmaktadır.Öncelikle ünlü bir tiyatro oyuncusu olup,tiyatro yazarlığı ve oyun yönetmenliğini`de bir arada yapmaktadır.Dizi ve sinema filmlerin`de de oyunculuk yapan başarılı oyuncu Şehir Tiyatrosunda görev almaktadır. Anayurt Oteli ,Davacı ,Mektup ,Salkım Hanım`ın Taneleri ,Güle Güle ,Dar Alanda Kısa Paslaşmalar ,TRT ekranlarında yayınlanan dönemin sevilen dizileri arasında olan Macide Öğretmen ,Kuruntu Ailesi ,Uğurlugiller ,İnce İnce Yasemince ,Nolya ve Atv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Gazi adlı yapımda rol almıştır.2014 yılın`da Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizi`de oynamıştır.


Kemal Kocatürk

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri