Kategoriler

Popüler Etiketler


Kürşat Alnıaçık

Bu sayfada en popüler Kürşat Alnıaçık resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Kürşat Alnıaçık Resimleri ve Biyografisi

Kürşat Alnıaçık kimdir ? biyografisi

Doğum Tarihi :1 Ocak 1962 Yaşı :53 Doğum Yeri : Ankara Burcu : Oğlak

Kürşat Alnıaçık 1962 tarihinde Ankara`da doğmuştur. Tiyatrocu Profesör Raik Alnıaçık`ın oğludur. 1985 yılında İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirdi. Sonrasında İngiliz hükümetinin verdiği bursla İngiltere`ye gitti. Bu arada 1983-1984 döneminde Geyvan McMillen ile tanıştı. 1 yıl modern dans eğitimi aldıktan sonra McMillen`in tavsiyesi üzerine London Content Dance School`a gitti. Tiyatro bursunun yanı sıra dans eğitiminide bu şekilde sürdürdü. Ünlü oyuncu 1986-1987 yıllarında Tükiye`ye geri döndü ve Bursa Devlet Tiyatrosu`nda stajyer olarak göreve başladı. O dönemden beri modern dansı tiyatronun yanında hobi olarak devam ettirmektedir. Stajerlik döneminde Uludağ Üniversitesi`nde öğrencilere modern dans eğitimleri vermiştir. Ayrıca Türkiye`ye döndüğü zamandan itibaren tiyatro oyunculuğunun yanı sıra birçok sinema, televizyon ve seslendirme çalışmalarıda yapmaktadır. Kürşar Alnıaçık Kayıp dizisinde “Murat Şarman” karakterini canlandırdı. Son olarak 2014 yılında “Beni Sen Anlat” adlı sinema filminde rol aldı.


Kürşat Alnıaçık

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri