Kategoriler

Popüler Etiketler


Kutsi

Bu sayfada en popüler Kutsi resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 8 resim bulunmaktadır.

Kutsi resimleri ve biyografisi

Kutsi kimdir ? Biyografisi

Doğum Tarihi :16 Mart 1973 Doğum Yeri :Malatya Burcu : Balık Boyu :174 cm

Kutsi 16 Mart 1973 Malatya doğumludur.Asıl mesleği ses sanatçılığı olan yakışıklı sanatçı aldığı özel oyunculuk derslerinden sonra 2006 -2009 yılları arasında Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Doktorlar isimli dizi`de Levent karakteri ile oyunculuk konusundaki başarısınıda sevenlerine kanıtlamıştır.2009-2010 yılları arasında yine Show Tv ekranlarında yayınlanan Kahramanlar adlı dizisin`de de Yiğit karakterine hayat vermiştir.  Başarılı oyuncu oyunculuk mesleği ile birlikte ses sanatçılığını`da devam ettirmektedir.2012-2014 yıllarında Atv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Huzur Sokağın`da Bilal rolünü canlandırmıştır.Kutsi mimarlık üzerine aldığı üniversite eğitimini müzik ve oyunculuk için yarıda bırakmıştır.2015 yılın`da Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Beyaz Yalan adlı dizi`de başrol oyunculuğunu üstlenmiştir.


Kutsi

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri