Kategoriler

Popüler Etiketler


Martina Stoessel

Bu sayfada en popüler Martina Stoessel resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 2 resim bulunmaktadır.

Martina Stoessel

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Martina Stoessel (doğum tarihi 21 Mart 1997; Buenos Aires), Arjantinli oyuncu ve şarkıcı.

En bilinen şarkıları En Mi Mundo ve Hoy Somos Mas’tir. Disney Channel’ın Violetta dizisindeki Violetta rolü ile ünlüdür. Libre Soy adlı şarkıyı seslendirmektedir.

Hayatı

10 yaşında iken ilk oyunculuk tecrübesini Arjantin televizyonunda yayınlanan çocuklara yönelik bir komedi televizyon dizisi olan “Patito Feo” ile yaşamıştır. Ardından Disney Channel’ın Latin Amerika’ya yönelik kanalı için çalışmaya başlamış çeşitli yapımlar için şarkı söylemiştir. Martina Stoessel’in ünlü olmasını ve dünya genelinde hayran kitlesi elde etmesini sağlayan yapım ise 2012 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “Violetta” ismindeki müzikal ve romantik komedi türündeki Disney Channel dizisidir. Martina Stoessel Diego Ramos ile birlikte başrolünde yer aldığı Violetta dizisinin ana karakterlerinden Violetta Castillo’yu canlandırmaktadır.

Ayrıca 2013 yılında Monster University filminde Carrie Williams ve 2014 yılında Frozen filminde de Elsa karakterlerini seslendirmiştir.


Martina Stoessel

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN