Kategoriler

Popüler Etiketler


Necip Memili

Bu sayfada en popüler Necip Memili resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 4 resim bulunmaktadır.

Necip Memili Resimleri ve biyografisi

Necip Memilli Kimdir ? Biyografisi

Doğum Tarihi :27 Mayıs 1980 Doğum Yeri : Adana Yaşı :35  Burcu : İkizler Boyu :183 cm

Necip Memili 27 Mayıs 1980 Adana doğumludur.Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk Bölümün`den mezun olmuştur.2005 yılın`da Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan Beşinci Boyut isimli yapımda rol almıştır.2006 yılında Atv ekranlarında yayınlanan Selena adlı dizi`de rol almıştır.2007 yılın`da Hakkını Helal Et ,Bez Bebek ,Pusat isimli yapımlarda rol almıştır.  2007-2008 yılı Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaprak Dökümü ,2008 Gece Gündüz ve 2009 yılı Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal`ın rol aldığı Hanımın Çiftliği isimli sevilen dizi`de Zaloğlu Ramazan karakterine hayat vermiştir.2012 Yalan Dünya ,2012 yılın`da Hatice Şendil ve Erkan Petekkaya`nın rol aldığı Azer Barazoğlu karakterine hayat vermiştir.


Necip Memili

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri