Kategoriler

Popüler Etiketler


Nihan Büyükağaç

Bu sayfada en popüler Nihan Büyükağaç resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Nihan Büyükağaç

Doğum Tarihi :28 Eylül 1981
Yaşı :34
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Terazi
Boyu :172 cm

Nihan Büyükağaç 28 Eylül 1981 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesin`den mezun olduktan sonra özel oyunculuk dersleri almıştır.2006 yılın`da Fırtına isimli dizi`de ilk oyunuluk deneyimini yaşamıştır.2009 yılında vizyona giren Yğreğine sor isimli sinema filmin`de sergilediği başarılı oyunculuk sayesinde yapımcıların dikkatini çekmiştir. 2011-2013 yılları arasında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl isimli sevilen dizi`de Gülşah karakteri ile büyük bir çıkış yaşamıştır.2014 yılın`da Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gönül İşleri isimli dizi`de Alev karakterini canlandırmaktadır.Başarılı oyuncu mesleğinde ki başarısının yanı sıra güzelliği ve düzgün fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedir.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Gönül İşleri dizisi Alev karakteri


Nihan Büyükağaç

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN