Kategoriler

Popüler Etiketler


Nursel Köse

Bu sayfada en popüler Nursel Köse resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Nursel Köse

Doğum Tarihi :1 Ocak 1970
Yaşı :45
Doğum Yeri :Malatya
Burcu : Oğlak
Boyu :175 cm

Nursel Köse 1970 Malatya doğumludur.Üniversite eğitimini yurt dışında tamamlayan başarılı oyuncu eğitim hayatı sırasında oyunculuk konusun`da oyunculuk dersleri almıştır.Başarılı oyuncu kısa sürede eğitimini tamamlayıp.Berlin`de İki Kadın isimli kaberayı kurmuştur.Bir çok dizi ve sinema filmin`de rol alan başarılı oyuncu eğitim hayatını tamamladıktan kısa bir süre içinde sıkça adından söze ettiren oyuncular arasında ki yerini almıştır. 2009 yılın`da Cemal Hünal ,Fırat Çelik ve Duygu Yetiş`in başrollerini paylaştığı Kış Masalı adlı dizi`de Dilber karakteri ile büyük bir çıkış yaşamıştır.72 Koğuş isimli sinema filmin`de Kuru Nedime rolü ile büyük bir başarı yaşamıştır.2012 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanan Kötü Yol isimli dizi`de Bedia olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır.2014 yılı Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Paramparça adlı dizi`de rol almaktadır. Paramparça dizisi Kerimhan karakterini canlandırmıştır.


Nursel Köse

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri