Kategoriler

Popüler Etiketler


Onur Tuna

Bu sayfada en popüler Onur Tuna resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 5 resim bulunmaktadır.

Onur Tuna

Doğum Tarihi :16 Temmuz 1988
Doğum Yeri :Çanakkale
Burcu : Yengeç
Boyu :195 cm
Onur Tuna 16 Temmuz 1988 Çanakkale doğumludur.Eğitim hayatını 9 Eylül Üniversitesin`de tamamlamıştır.Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezin`de özel oyunculuk dersleri alarak sonlandırmıştır.Bir çok dizi ve sinema filminde rol alan başarılı oyuncunun asıl mesleği mankenlik ve fotomodelliktir.Başarılı oyuncu , mesleğinde ki başarısının yanında yakışıklılığı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarılı oyuncu Mahsun Kırmızıgül`ün yönetmenliğini üstlendiği Atv ekranların`da yayınlanan Hayat Devam Ediyor isimli dizi`de ki Sıraç karakterini ile tanınmıştır.Yakışıklı oyuncu 2014 yılı TRT ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Filinta isimli dizi`de Filinta Mustafa karakterine hayat vermektedir. Filinta dizisi Filinta Mustafa karakterini oynamıştır.


Onur Tuna

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri