Kategoriler

Popüler Etiketler


Osman Alkaş

Bu sayfada en popüler Osman Alkaş resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 2 resim bulunmaktadır.

Osman Alkaş resimleri ve biyografisi

Osman Alkaş kimdir ? Biyografisi

Doğum Tarihi : 3 Kasım 1955 Yaşı :60 Doğum Yeri :Lefkoşa Burcu : AkrepBoyu :180 cm

Dizi Oyuncusu Osman Alkaş kimdir ?

Osman Alkaş 3 Kasım 1955 yılı Kıbrıs doğumludur.Kıbrıslı olan başarılı sanatçı kıbrıslı türk halkı arasında çok sevilmiş ve büyük başarı sağlamıştır.Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Ana Bilim Dalın`dan mezun olmuştur.2010 yılı Gölgeler ve Suretler ,2010-2012 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizi`de Ekrem Tatlıoğlu karakterini canlandırmıştır.   2012 yılında vizyona giren Efsane Beşli ve Pamuk Prenses ve Avcı isimli sinema filmlerinde türkçe seslendirme yapmıştır.2012 yılında yönetmenliğini Osman Sınav`ın üstlendiği Uzun Hikaye adlı sinema filminde Musa Çavuş karakterine hayat vermiştir.2013 yılı Hükümet Kadın 2 filinde Veysi karakteri ile gündeme gelmiştir.2014 tarihinde yönetmenliğini Tolga Karaçelik`in üstlendiği Sarmaşık isimli sinema filmin`da oyunculuk yapmıştır.


Osman Alkaş

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri