Kategoriler

Popüler Etiketler


Özge Özpirinçci

Bu sayfada en popüler Özge Özpirinçci resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Özge Özpirinçci resimleri ve biyografisi

Doğum Tarihi :1 Nisan 1986  Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Koç Boyu :164 cm

Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986 yılı İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimlerinden mezun olarak tamamlamıştır.İlk oyunculuğunu Cesaretin Varmı Aşka isimli sevilen yapımda Ebru karakteri ile yaşamış olup,gelecekteki başarısını sergilemiştir.2008-2009 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kavak Yelleri adlı sevilen dizi`de Ada karakterini canlandırmıştır.   2008-2010 yıllarında Show Tv ekranlarında yayınlanan Melekler Korusun adlı dram ,komedi tadındaki dizi`de ,2010 yılında Deli Saraylı adlı dizi`de Dilruba karakterine hayat vermiştir.2011-2012 yılları arasında  Al Yazmalım isimli dizi`de Asiye rolünü oynamıştır.2013 Tatar Ramazan adında ki beğeni ile izlenen dizi Alin Terziyan ,2013-2014 yılları arasında Star Tv ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalsın ,2015 yılın`da Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Aşk Yeniden adlı dizi`de rol almaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Aşk Yeniden dizisi Zeynep karakteri


Özge Özpirinçci

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN