Kategoriler

Popüler Etiketler


Pamir Pekin

Bu sayfada en popüler Pamir Pekin resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 5 resim bulunmaktadır.

Pamir Pekin

Doğum Tarihi :31 Mayıs 1979
Yaşı :36
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : İkizler
Boyu :183 cm

Pamir Pekin 31 Mayıs 1979 İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olarak tamamlayan başarılı oyuncu,ilk oyunculuk deneyimi Komiser Nevzat isimli dizi`de Komiser Ali karakteri ile yaşamıştır.Başarılı oyuncu düzgün fiziği ve samimi tavırları ve yakışıklılığı ile kısa sürede bir çok hayran kitlesine sahip olmuştur. 2007 yılı Komiser Nevzat ,2008 Havalimanı ,2008 Vurgun ,2009 yılı Atv ekranlarında yayınlanan Parmaklıklar isimli dizi`de Mert karakterini canlandırmıştır.2010 yılı Lale Devri adlı sevilen dizi`de Doktor Canse karakterine hayat vermiştir.2013 Muhteşem Yüzyıl,2013 Güzel Çirkin,2013 Tozlu Yollar ve 2014 yılında yeni sezonda yayınlanmaya başlayan Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gönül İşleri isimli dizi`de Komiser Kemal karakterini canlandırmıştır.


Pamir Pekin

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri