Kategoriler

Popüler Etiketler


Seda Demir

Bu sayfada en popüler Seda Demir resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 8 resim bulunmaktadır.

Seda Demir

Doğum Tarihi :8 Mart 1983
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Balık
Seda Demir 8 Mart 1983 yılı İstanbul doğumludur.Eğitim hayatını Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümün`den mezun olmuştur.İlk oyunculuk deneyimini 2006-2010 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve bir bir çok izleyici tarafından beğenerek izlenen Yaprak Dökümü isimli dizi`de Sedef karakterini canlandırmıştır.2011 yılı Yıldız Masalı isimli yapımda rol almıştır. 2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan,başrollerinde Beren Saat ,Nejat İşler ve Mert Fırat`ın rol aldığı İntikam isimli sevilen dizi`de Selen karakteri ile oyunculuk hayatında önemli bir adım atmıştır.2014 yılı Atv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Beyaz Karanfil isimli dizi`de oynamıştır.


Seda Demir

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri