Kategoriler

Popüler Etiketler


Selen Öztürk

Bu sayfada en popüler Selen Öztürk resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 4 resim bulunmaktadır.

Doğum Tarihi :23 Temmuz 1980
Yaşı :35
Doğum Yeri :İzmir
Burcu : Aslan
Boyu :170 cm
Selen Öztürk 23 Temmuz 1980 İzmir doğumludur.Eğitim hayatını Hacette Devlet Konservatuarından mezun olarak tamamlamıştır.Başarılı oyunculuğunun yanında seslendirme sanatçılığı`da yapan Selen Öztürk ,başrollerinde Halit Ergenç ve Meryem Uzerli`nin rol aldığı Muhteşem Yüzyıl isimli dizi`de Gülfem Hatun karakteri ile büyük bir çıkış yaşamıştır. 2007 -Karayılan (Asiye),2007 -Kukla ,2008- Bir Varmış Bir Yokmuş ,2009 Sonsuz (Hemşire Ayten),2011-2013 yılları arasında Osmanlı yıllarını anlatan Muhteşem Yüzyıl isimli sevilen dizi`de Gülfem Hatun karakterini canlandırmıştır.2014 yılın`da vizyona giren yönetmenliğini Emrah Sönmez`in üstlendiği Çilek isimli sinema filminde oynamıştır.2014 yılı Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Benim Adım Gültepe adlı dizi`de Meziyet karakterini canlandırmaktadır. Serçe Sarayı dizisi Aliye karakterini canlandırmıştır.


Selen Öztürk

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri