Kategoriler

Popüler Etiketler


Serkan Şenalp

Bu sayfada en popüler Serkan Şenalp resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Serkan Şenalp

Doğum Tarihi :2 Kasım 1985
Yaşı :30
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Akrep
Boyu :174 cm

Serkan Şenalp 2 Kasım 1985 İstanbul doğumludur.Genç oyuncu Kocaeli Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünden mezun olmuştur.Başarılı oyuncu ikinci defa oyunculuk deneyimini Sinem Kobal`ın başrol oyunculuğunu yaptığı Atv ekranlarında yayınlanan Selena adlı dizi`de Ozan karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu 2011-2013 yılları arasında Mahsun Kırmızıgül`ün yönetmenliğini yaptığı Hayat Devam Ediyor isimli sevilen dizi`de Malik Bakırcı karakteri ile bir çok izleyici kitlesine sahip olmuştur.2006 yılında İlk Aşkım ,2008 Gölgesizler adlı dizide oynamıştır.2010 yılın`da Kızım Nerede ? adlı dizi`de Emre Arslan rolü ile başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. 2011 yılında Fide Film tarafından yapılan Anadolu Kartalları adlı Türk sinema filminde Cevdet Toprak olarak izleyici`nin karşısına çıkmıştır.2014 yılın`da Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ezra adlı dizi`de oyunculuk yapmıştır.


Serkan Şenalp

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri