Kategoriler

Popüler Etiketler


Tolga Tekin

Bu sayfada en popüler Tolga Tekin resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 2 resim bulunmaktadır.

Tolga Tekin

Doğum Tarihi :19 Mart 1973
Doğum Yeri :
Burcu : Balık
Boyu :175 cm

Tolga Tekin 19 Mart 1973 Ankara doğumludur.Eğitim hayatını Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün`den mezun olarak tamamlamıştır.Ünlü bir tiyatro oyuncusu olan Tolga Tekin aynı zamanda iyi bir dizi ve sinema film oyuncusudur.Bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır. 2008 yılı TRT 1 ekranlarında yayınlanan bizim Evin Halleri isimli dizide rol almıştır.2009 yılı Star Tv ekranlarında yayınlanan Deniz Yıldızı dizide oynamıştır.2010 yılın`da Kapalı Çarşı adlı dizi`de rol almıştır.2010 yılı vizyona giren Kardelen ,2011 yılı Zenne,2011 Reis ,2011 Behzat Ç.Seni Kalbime Gömdüm,2012 Star Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl ,2013 Behzat Ç. Ankara Yanıyor isimli yapımlarda rol almıştır.  Paramparça dizisi Özkan karakterini de canlandırmıştır.


Tolga Tekin

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri