Kategoriler

Popüler Etiketler


Ufuk Bayraktar

Bu sayfada en popüler Ufuk Bayraktar resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 5 resim bulunmaktadır.

Ufuk Bayraktar resimleri ve biyografisi

Ufuk Bayraktar kimdir ? biyografisi

Doğum Tarihi :12 Eylül 1981 Yaşı :34 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : Başak Boyu :176 cm

Ufuk Bayraktar 12 Eylül 1981 yılı İstanbul doğumludur.Lise eğitimini tamamladıktan sonra eğitim hayatını sonlandırmaya karar veren yakışıklı oyuncu babasına ait olan oyuncuların ziyaret ettiği kahvehanede çalışmaya başlamıştır.Burada bir yönetmen tarafından keşfedilen Ufuk Bayraktar kısa sürede özel oyunculuk dersleri alarak kameralar karşısına çıkmıştır.  2000 yılı Tirvana isimli dizi`de,2003 yılında vizyona giren Bekleme Odası isimli sinema filmin`de ,2006 yılı vizyona giren İklimler isimli sinema filminde rol almıştır.2007 yılın`da yönetmenliğini Abdullah Oğuz`un üstlendiği Kartallar Yüksek Uçar ,2009-2010 yılları arasında Atv ekranlarında izlenme rekoru kıran Ezel isimli dizi`de Ramiz Karaeski`nin gençliğini canlandırmıştır. 2015 yılın`da TRT1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Milat adlı dizi`de rol almıştır.

 


Ufuk Bayraktar

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri