Kategoriler

Popüler Etiketler


Volkan Ünal

Bu sayfada en popüler Volkan Ünal resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 3 resim bulunmaktadır.

Volkan Ünal Resimleri ve biyografisi

Volkan Ünal kimdir ? biyografisi

Doğum Tarihi :15 Ocak 1968 Yaşı :47 Doğum Yeri : Ankara Burcu : Oğlak Boyu :189 cm

Volkan Ünal 15 Ocak 1968 yılı Ankara doğumludur.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümün`den mezun olmuştur.1993-1999 yılları arasında TRT ekranlarında yayınlanan Ferhande Hanımlar adlı dizi`de Tufan karakterini canlandırmıştır.2002 yılı Evdeki Yabancı ,2003 yılı Çiçek Taksi adlı dizilerde rol almıştır.   2009-2010 yılları arasında Atv ekranlarında yayınlanan yılın en çok izlenen dizisi olan Adanalı isimli yapımda Ertan Bşakomiser olarak izleyiciler ile buluşmuştur.2013 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerini de Ayça Bilgöl ,Erkan Petekkaya ve Wilma Elles`in rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki isimli dizi`de rol almıştır.2014 yılın`da Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan`ın başrollerini paylaştığı Cinayet adlı dizi`de oynamıştır.


Volkan Ünal

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri