Kategoriler

Popüler Etiketler


Yusuf Çim

Bu sayfada en popüler Yusuf Çim resimleri yada videoları yer almaktadır. hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 4 resim bulunmaktadır.

Yusuf Çim

Doğum Tarihi :26 Eylül 1991
Yaşı :24
Doğum Yeri :İstanbul
Burcu : Terazi
Boyu :188 cm
Yusuf Çim 26 Eylül 1991 İstanbul doğumludur.İstanbul Arel Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde eğitimine devam etmekte olan yakışıklı oyuncu 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birincilik elde etmiştir.Yakışıllı oyuncu`nun asıl mesleği mankenlik ve fotomodelliktir.Ünlü oyuncu`nun müzikle olan yakınlığını 2013 yılında piyasaya çıkardığı Olsun Bi Kere EP Albümü ile tescillemiştir. Bir çok reklam filminde rol alan yakışıklı oyuncu,2014 yılı Show Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Gazzeli bir genç kızla,İstanbullu genç bir komserin hikayesinin anlatıldığı Ezra adlı dizi`de Mustafa karakterine hayat verecektir. Ezra dizisi Mustafa karakterinide canlandırmıştır.


Yusuf Çim

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © Ünlü resimleri, Manzara resimleri, Oyuncu kadro resimleri, Manken resimleri, Bu tarz benim, Ünlülerin biyografileri