Kategoriler

Popüler Etiketler


Açalya Samyeli Danoğlu

Bu sayfada en popüler Açalya Samyeli Danoğlu resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 1 resim bulunmaktadır.

Açalya Samyeli Danoğlu Doğum Tarihi :5 Kasım 1991
Doğum Yeri :Almanya
Burcu : Akrep
Boyu :185 cm

Açalya Samyali Danoğlu 5 Kasım 1991 yılı Almanya doğumludur.Oyunculuk hayatına 2012 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Halit Ergenç ve Meryem Uzerli`nin rol aldığı Muhteşem Yüzyıl isimli dizi`de konuk oyuncu olarak başlamıştır.2012 yılı Miss Turkey yarışmasında birincilik elde etmiştir. 2012 yılın`da Kanal D ekranlarında yayınlanan,başrollerinde Engin Benli ve Sevil Atasoy`un rol aldığı Kanıt isimli dizi`de rol almıştır.Yine 2012 yılın`da Star Tv ekranlarında sezonluk komedi dizisi olarak yayınlanmaya başlayan başrollerin`de Murat Cemcir ve Ahmet Kural`ın rol aldığı İşler Güçler isimli yapımda oyunculuk yapmıştır.2014 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Şimdi Onlar Düşünsün isimli komedi dizisin`de Senem karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

Oynadığı Son Dizi Rolü: Şimdi Onlar Düşünsün dizisi Senem karakteri


Açalya Samyeli Danoğlu

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN