Kategoriler

Popüler Etiketler


Aylin Coşkun

Bu sayfada en popüler Aylin Coşkun resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 12 resim bulunmaktadır.

Aylin Coşkun resimleri ve biyografisi

 

Aylin Coşkun / Sanatçı

1976 Almanya
Sanatçı 1976 Almanya doğumlu, İzmir Cumhuriyet Kız Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra, 1997 yılında Miss Globe Türkiye güzeli seçildi.Müziğe olan ilgisinden dolayı çesitli hocalardan (Erdem Siyavuşgil, Meltem Taşkıran) şan dersleri aldı. Yaptığı işineğitimini almak için Müjdat Gezen Sanat Merkezi-Şan ve Solfej bölümünden mezun oldu.

İzmir ve İstanbul’da bir süre mankenlik yaptı. Bir dönem özel bir Televizyon kanalında program sunuculuğu calışmalarında bulundu.

Yapımcılığını “Zeyno Müzik” in prodüktörlüüünü Yüksel Aman’ın yapmış olduğu “Masal” isimli ilk albümünün yönetmenliğini sanatçı Gürkan ve Meltemin Taşkıran yaptı. Sanatçının albümündeki 7 parçanın söz ve müzikleri yine sanatçı Gürkan’a ait olup aranjörlüğünüde Zafer Haznedaroglu ve Gökhan Turan yapmıştır. Albümde yine değerli müzisyenler Meltem Taşkıran ve Eser Taşkıran’a ait bir parçada bulunmakta. Sanatçının da kendine ait beste calışmaları bulunmakta olup bu albümde de kendine ait “Bu Kaçıncı” isimli bestesine yer vermiştir.

Albümün ilk klibi “Yandim Allahım” isimli remix bir parçaya çekilmistir. Klibin çekimleri iç mekan olup, Klibin yönetmenliğini By Coşar gerçekleştirdi. Sanat danışmanlığını da Mesut Öner yaptı.

Bizim için önemli olan, Klibin albüm kapağı ve imajıyla bütünleşmesiydi bu konsepti yakaladığımızı umuyoruz. Albümün ismi olan “Masal” dan yola çıkarak bu tasarım gerçekleştirildi.


Aylin Coşkun

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN