Kategoriler

Popüler Etiketler


Demet Akbağ

Bu sayfada en popüler Demet Akbağ resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 4 resim bulunmaktadır.

Demet Akbağ resimleri

Demet Akbağ Biyografisi

Oyuncu Demet Akbağ, 23 Aralık 1959 tarihinde İzmir’de doğdu. Aslen Denizli’lidir. Tiyatro kariyerine İzmir Atatürk Lisesi’nde okurken başladı, adını ise Yılmaz Erdoğan’la başrolü paylaştığı “Bir Demet Tiyatro” yıllarına duyurdu.

1982 yılında tiyatroya amatör olarak başladı, 1983 yılında ise Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Tiyatrosu’nda profesyonel oldu. Kent Oyuncuları, Hadi Çaman Yedi Tepe Oyuncuları, Deve Kuşu Kabare, Dormen Tiyatrosu ve Ortaoyuncular gibi özel tiyatro topluluklarında çalıştı. 1997 yılından sonra televizyon programlarında yer almaya başladı.”Bir Demet Tiyatro” dizisinde ve “Otogargara”, “Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?” “Bana Bir Şeyhler Oluyor” oyunlarında yer aldı. Televizyonda da “Ölümsüz Aşk” adlı dizide rol aldı.

Ayrıca “Pişti” programında Hülya Avşar ve Beyazıt Öztürk’le beraber yorumculuk, “Süper Aile” adlı yarışmada da sunuculuk yaptı. BKM’nin en önemli yıldızlarından biridir.


Demet Akbağ

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN