Kategoriler

Popüler Etiketler


Melike Güner

Bu sayfada en popüler Melike Güner resimleri yada videoları yer almaktadır. https://www.hosvakit.comBizi takip edin..

Bu galeride 9 resim bulunmaktadır.

Melike Güner resimleri

Melike Güner kimdir ? Biyografisi

Doğum Tarihi :2 Haziran 1979 Yaşı :36 Doğum Yeri :İstanbul Burcu : İkizler Boyu :160 cm

Melike Güner 2 Haziran 1979 tarihinde İstanbul`da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olmuştur.  Hayatının ilk başrolü ve uzun metrajlı filmi olan İncir Reçeli filmidir. Burda AIDS hastası olan bir kızı canlandırmıştır. Bugüne kadar birçok dizide oynamış ve başarılı projelere katılmıştır. Ayrıca yönetmenlikte yapmıştır. Melike Güner, Doktorlar dizisinde sevilen “Zenan” karakterini canlandırmıştır. Bu dizideki rol arkadaşı Bekir Aksoy ile bir beraberlik yaşamış ve evlenmişlerdir. 2013 yılında ise çift boşanmıştır. Ardından Ali Haydar Bozkurt ile evlenmiştir..

Rol Aldığı Diziler 2012 – Böyle Bitmesin 2011 – İffet 2010 – Kılıç Günü 2006 – Doktorlar 2006 – Kızlar Yurdu 2002 – Ekmek Teknesi 2002 – Gülbeyaz 1992 – Mahallenin Muhtarları


Melike Güner

Menü

Yardım

Hakkımızda

Site içerisindeki içerikler izinsiz kopyalanamaz, alıntı yapılamaz. İzni yasak olan ya da patentli yayın içeren foto tespit ettiğinizde admin@hosvakit.com adresi ile net açıklayıcı bir şekilde iletişime geçmeniz yeterlidir.

Copyright © MAGAZİN